KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969230
nr 1296 9230
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Oljemålning, Kust, signerad. Olja på duk, 39x46 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:07:31
5/12 19:00:24
6/12 22:20:54
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr