KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969230

nr 1296 9230

Hugo Zuhr

(1895-1971), Sverige

Oljemålning, Kust, signerad. Olja på duk, 39x46 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 december 2019
kl 18:07:31

5/12 19:00:24 1      Vinnande bud
6/12 22:20:54 1      justering av budtak

Hugo Zuhr

Läs mer om Hugo Zuhr